Apríl 2008
Film.sk No.4/2008

FILMOVÉ KLUBY

Filmový klub Charlie centrum
Špitálska 4, Bratislava, tel.: 02/5296 8994, 0902/929391. www.ic.sk

program z technických príčin neuverejnený

FK Igric
Saratovská 2/A, Bratislava, tel.: 02/64365669

17.4. – Faunov labyrint, r. G. del Toro, Špan./Mex./USA, 2006, 112 min.
24.4. – Občan Pes, r. W. Sasanatieng, Thaj., 2004, 100 min.

Filmový klub Lúky
Dom kultúry Lúky, Vígľašská 1, Bratislava, tel.: 02/6382 3930, www.kzp.sk

1.4. – Ostro sledované vlaky, r. J. Menzel, ČSSR, 1966, 87 min.
8.4. – Once, r. J. Carney, Ír./USA, 2007, 87 min.
15.4. – Panna zázračnica, r. Š. Uher, ČSSR, 1966, 100 min.
22.4. – Všichni dobří rodáci, r. V. Jasný, ČSSR, 1968, 114 min.
29.4. – Jan Saudek, r. A. Zika, ČR/USA, 2007, 95 min.

Filmový klub Nostalgia
Budova SvF, Starohorská 2, Bratislava, tel.: 02/5296 1713, www.nostalgia.sk

15. Febiofest 2008
1.4. – Ty, ktorý žiješ, r. R. Andersson, Švéd./Dán./Franc./SRN, 2006, 93 min. (18.30 h.)
1.4. – 4 mesiace, 3 týždne a 2 dni, r. C. Mungiu, Rum., 2007, 113 min. (20.30 h.)
2.4. – Control, r. A. Corbijn, VB, 2007, 119 min. (18.30 h.)
2.4. – Zabriskie Point, r. M. Antonioni, USA, 1970, 110 min. (20.30 h.)
3.4. – Kurz negatívneho myslenia, r. B. Breien, Nór., 2006, 79 min. (18.30 h.)
3.4. – Andalúzsky pes, r. L. Bunuel, Franc., 1929, 16 min. + Skrytý pôvab buržoázie, r. L. Bunuel, Franc./Tal./Špan., 1972, 102 min. (20.30 h.)
4.4. – Persepolis, r. V. Paronnaud, M. Satrapi, Franc., 2007, 95 min. (18.30 h.)
4.4. – Interview, r. S. Buscemi, USA, 2007, 83 min. (20.30 h.)
5.4. – Najlepší športovec storočia, r. M. Alexander, Hol./Švéd./SRN, 2006, 100 min. (18.30 h.)
5.4. – Angel, r. F. Ozon, VB/Belg./Franc., 2007, 119 min. (20.30 h.)

7.4. – Mullholand Drive, r. D. Lynch, USA/Fran., 2001, 147 min.
9.4. – Kto je tu riaditeľ?, r. L. von Trier, Dán./Švéd./Franc./Tal./Nór./Isl./Fín./SRN, 2006, 99 min.
11.4. – Pokánie, r. J. Wright, VB, 2007, 123 min.
14.4. – Táto krajina nie je pre starých, r. E. a J. Coen, USA, 2007, 122 min.
16.4. – Faunov labyrint, r. G. del Toro, Špan./Mex./USA, 2006, 112 min.
18.4. – Nebo nad Berlínom, r. W. Wenders, Nem./Fran., 1987, 116 min.
21.4. – Inland Empire, r. D. Lynch, USA/Franc./Poľ., 2006, 179 min.
23.4. – Láska v čase cholery, r. M. Newell, USA, 2007, 137 min.
25.4. – Sicko, r. M. Moore, USA, 2007, 124 min.
28.4. – Václav, r. J. Vejdělek, ČR, 2007, 97 min.
30.4. – Neznáma, r. G. Tornatore, Tal., 2006, 118 min.

Filmový klub Za zrkadlom
Dom kultúry Zrkadlový háj, Rovniankova 3, Bratislava, tel.: 02/6383 6764, www.kzp.sk

2.4. – Boxer a smrť, r. P. Solan, ČSSR, 1962, 110 min.
9.4. – Panna zázračnica, r. Š. Uher, ČSSR, 1966, 100 min.
16.4. – Kristove roky, r. J. Jakubisko, ČSSR, 1967, 90 min.
23.4. – Slávnosť v botanickej záhrade, r. E. Havetta, ČSSR, 1969, 95 min.
30.4. – Vtáčkovia, siroty a blázni, r. J. Jakubisko, ČSSR, 1969, 82 min.

Filmový klub Alternatíva
Námestie S. H. Vajanského 2, Martin, tel.: 043/4224994, predstavenia o 17.30 h. – pokiaľ nie je uvedené inak

2.4. – Import Export, r. U. Seidl, Rak., 2007, 135 min.
9.4. – Red Road, r. A. Arnold, VB/Dán., 2006, 113 min.
15.4. – Neznáma, r. G. Tornatore, Tal., 2006, 118 min.

Filmový klub Fontána
MKS, Beethovenova 1812/1, Piešťany, tel.: 033/7725375, predstavenie o 20.00 h. - pokiaľ nie je uvedené inak

7.4. – Vitus, r. F. M. Murer, Švajč., 2006, 100 min.
14.4. – Movie, r. I. Trajkov, ČR, 2007, 84 min.
21.4. – Neznáma, r. G. Tornatore, Tal., 2006, 118 min.
28.4. – Ztracená dovolená, r. L. Králová, ČR, 2007, 84 min.

Filmový klub Naoko
Kino Hviezda, Paulínska 1, 917 01 Trnava, tel.:033/55 11 042

1.4. – Príbeh Asie Kľačanovovej, ktorá ľúbila, ale sa nevydala, r. A. Končalovskij, ZSSR, 1967, 95 min. (18.00 h.)
1.4. – Manderlay, r. L. von Trier, Dán./Švéd./Fran./VB/SRN/Hol., 2005, 139 min. (20.00 h.)
8.4. – Päť prekážok, r. L. von Trier, J. Leth, Dán./Belg./Švajč./Fran./Švéd./Fín./VB/Nór., 2003, 91 min. (18.00 h.)
8.4. – Príbeh o uplakanej ťave, r. B. Davaa, L. Falorni, SRN/Mong., 2003, 93 min. (20.00 h.)
15.4. – Samaritánka, r. K. Ki-duk, J. Kórea, 2004, 97 min. (18.00 h.)
15.4. – Vitus, r. F. M. Murer, Švajč., 2006, 100 min. (20.00 h.)
22.4. – 4 minúty, r. Ch. Kraus, SRN, 2006, 112 min. (18.00 h.)
22.4. – Kto je tu riaditeľ?, r. L. von Trier, Dán./Švéd./Franc./Tal./Nór./Isl./Fín./SRN, 2006, 99 min. (20.00 h.)
29.4. – Najlepší športovec storočia, r. M. Alexander, Hol./Švéd./SRN, 2006, 100 min. (18.00 h.)
29.4. – Martin Slivka – muž, ktorý sadil stromy, r. M. Šulík, SR, 2007, 95 min. (20.00 h.)

Filmový klub Nitra
Pri Ústave literárnej a umeleckej komunikácie FFUKF v Nitre, Tr. A. Hlinku 1, tel.: 0905 580 297

1.4. – Mullholand Drive, r. D. Lynch, USA/Fran., 2001, 147 min. (19.00 h.)

15. Febiofest 2008
7.4. – Martin Slivka – muž, ktorý sadil stromy, r. M. Šulík, SR, 2007, 95 min. (18.00 h.)
7.4. – Pusinky, r. K. Babinská, ČR, 2007, 99 min. (20.00 h.)
8.4. – Ztracená dovolená, r. L. Králová, ČR, 2006, 85 min. (18.00 h.)
8.4. – Václav, r. J. Vejdělek, ČR, 2007, 97 min. (20.00 h.)
9.4. – Občan Havel, r. P. Koutecký, M. Janek, ČR, 2007, 119 min. (18.00 h.)

9.4. – Persepolis, r. V. Paronnaud, M. Satrapi, Franc., 2007, 95 min. (20.15 h.)
14.4. – Saturno contro, r. F. Ozpetek, Tal./Franc./Tur., 2007, 113 min. (18.00 h.)
14.4. – Motocyklové denníky, r. W. Salles, Arg./Chile/Peru/USA, 2004, 126 min. (20.00 h.)
15.4. – Slepé lásky, r. J. Lehotský, SR, 2008, 77 min. + Štyri, r. I. Šebestová, SR, 2007, 16 min. (19.00 h.)
21.4. – Import Export, r. U. Seidl, Rak., 2007, 135 min. (20.00 h.)
22.4. – Táto krajina nie je pre starých, r. E. a J. Coen, USA, 2007, 122 min. (19.00 h.)
28.4. – Kurz negatívneho myslenia, r. B. Breien, Nór., 2006, 79 min. (18.00 h.)
28.4. – Sex a Lucia, r. J. Medem, Špan./Fran., 2001, 128 min. (20.00 h.)

Filmový klub Otáznik
MsKS, Sládkovičova 2, Levice, tel.: 036/6225835, kulturalv@stonline.sk,
predstavenia o 19.00 h. – pokiaľ nie je uvedené inak

program nedodali do uzávierky Film.sk

Filmový klub Záhoran
Mestské centrum kultúry, Záhoracká 1919, Malacky: tel.: 0915 037 905

2.4. – Občan Pes, r. W. Sasanatieng, Thaj., 2004, 100 min.
9.4. – Commitments, r. A. Parker, VB/USA/Ír., 1991, 118 min.
16.4. – Spalovač mrtvol, r. J. Herz, ČSSR, 1968, 95 min.
23.4. – Angel, r. F. Ozon, VB/Belg./Franc., 2007, 119 min.
30.4. – Gadžo dilo, r. T. Gatlif, Franc., 1997, 100 min.

ARTKINÁ

Artkino Za zrkadlom
Dom kultúry Zrkadlový háj, Rovniankova 3, Bratislava, tel.: 02/6383 6764, www.kzp.sk, predstavenia o 20.00 – pokiaľ nie je uvedené inak

2.4. – Revízori, r. N. Antal, Maď., 2003, 105 min.
6.4. – Kto je tu riaditeľ?, r. L. von Trier, Dán./Švéd./Franc./Tal./Nór./Isl./Fín./SRN, 2006, 99 min.
9.4. – 4 minúty, r. Ch. Kraus, SRN, 2006, 112 min.
13.4. – Medvídek, r. J. Hřebejk, ČR, 2007, 98 min.
14.4. – Saturno contro, r. F. Ozpetek, Tal./Franc./Tur., 2007, 113 min.
16.4. – Renesancia, r. Ch. Volckman, Franc./VB/Lux., 2006, 95 min.
20.4. – Najlepší športovec storočia, r. M. Alexander, Hol./SRN/Švéd., 2006, 97 min.
21.4. – Slepé lásky, r. J. Lehotský, SR, 2008, 77 min. + Štyri, r. I. Šebestová, SR, 2007, 16 min.
23.4. – Import Export, r. U. Seidl, Rak., 2007, 135 min.
27.4. – Movie, r. I. Trajkov, ČR, 2007, 84 min.
28.4. – Vitus, r. F. M. Murer, Švajč., 2006, 100 min.
30.4. – Ztracená dovolená, r. L. Králová, ČR, 2007, 84 min.

A4 - nultý priestor
Nám. SNP 12, Bratislava, www.a4.sk, predstavenia o 20.00 – pokiaľ nie je uvedené inak

11.4. – Ozveny festivalu otrlého diváka I. (18.30 h.)
14.4. – Smrť s ľudskou tvárou, r. M. Koszalka, Poľ., 2006, 67 min. + Moskovská žena, r. B. Bialowas, Poľ., 2005, 17 min.
18.4. – Ozveny festivalu otrlého diváka II. (18.30 h.)
30.4. – Prix Ars Electronica 2007 (17.00 h.)

Artkino Metro Trenčín
Karpatská 62, 911 01 Trenčín, www.lampart.sk

2.4. – Sen noci svatojánské, r. J. Trnka, ČSR, 1959, 75 min.
4.4. – Filmový klub mladých: Anime play – projekcia animovaných filmov spojená s prednáškou Daria Delgada (16.30 h.)
4.-6.4. – Diablova dielňa, r. S. Ruzowitzky, SRN/Rak., 2006, 98 min.
6.4. – Mňága – Happy End, r. P. Zelenka, ČR, 1996, 62 min. (17.00 h.)
7.4. – Import Export, r. U. Seidl, Rak., 2007, 135 min.
9.4. – Import Export, r. U. Seidl, Rak., 2007, 135 min.
10.4. – Filmový klub mladých: Kultové filmy 20. storočia – Gauneri, r. Q. Tarantino, USA, 1992, 99 min.
11.-13.4. – Tajnosti, r. A. Nellis, ČR/SR, 2007, 97 min.
14.-16.4. – Príbeh o uplakanej ťave, r. B. Davaa, L. Falorni, SRN/Mong., 2003, 93 min.
17.-19.4. – 34. Ekotopfilm 2008
20.4. – Carmina burana, r. J.-P. Ponnelle, NSR/ČSSR, 1975, 63 min. (17.00 h.)
20.-21.4. – Frida, r. J. Taymor, USA/Mexiko, 2002, 123 min.
23.4. – Pink Floyd: The Wall, r. A. Parker, VB, 1982, 95 min.
25.4. – Filmový klub mladých: Anime play – projekcia animovaných filmov spojená s prednáškou Daria Delgada (16.30 h.)
25.-27.4. – Saturno contro, r. F. Ozpetek, Tal./Franc./Tur., 2007, 113 min.
28.4. – O život, r. M. Šteindler, ČR, 2008, 90 min.
30.4. – O život, r. M. Šteindler, ČR, 2008, 90 min.

Detské predstavenie
13.4. – Alvin a Chipmunkovia, r. T. Hill, USA, 2007, 90 min. (16.00 h.)

KINÁ

Kino Hviezda
Nám. 1. mája, Bratislava, tel.: 02/5296 74

nepremieta sa

Kino Igric
Saratovská 2/A, Bratislava, tel.:02/6436 5669, predstavenia o 19.00 h. – pokiaľ nie je uvedené inak

3.4. – Poslední plavky, r. M. Krajňák, ČR, 2007, 92 min.
6.4. – Alvin a Chipmunkovia, r. T. Hill, USA, 2007, 90 min. (17.00 h.)
6.4. – Medvídek, r. J. Hřebejk, ČR, 2007, 98 min.
10.4. – Pokánie, r. J. Wright, VB, 2007, 123 min.
13.4. – Honba za pokladom: Kniha tajomstiev, r. J. Turteltaub, USA, 2007, 115 min.
20.4. – Chyťte doktora, r. M. E. Woolf, ČR, 2007, 95 min.
27.4. – Asterix a olympijské hry, r. F. Forestier, T. Langmann, Špan./SRN/Franc., 2007, 120 min. (16.30 h.)
27.4. – O život, r. M. Šteindler, ČR, 2008, 90 min.

Kino Lúky
Dom kultúry Lúky, Vígľašská 1, Bratislava, tel.: 02/6382 3930, www.kzp.sk

2.4. – Intimita, r. P. Chéreau, Fran./Tal., 2000, 119 min.
6.4. – Petrolejové lampy, r. J. Herz, ČSSR, 1971, 101 min.
9.4. – Pokánie, r. J. Wright, VB, 2007, 123 min.
13.4. – Táto krajina nie je pre starých, r. E. a J. Coen, USA, 2007, 122 min.
16.4. – Václav, r. J. Vejdělek, ČR, 2007, 97 min.
20.4. – Let’s Dance 2: Street Dance, r. J. Chu, USA, 2008, 100 min.
23.4. – Sweeney Todd: Čertovský holič z Fleet Street, r. T. Burton, USA, 2007, 116 min.
27.4. – Asterix a olympijské hry, r. F. Forestier, T. Langmann, Špan./SRN/Franc., 2007, 120 min.
30.4. – O život, r. M. Šteindler, ČR, 2008, 90 min.

Predstavenie pre deti
6.4. – Ríša hračiek, r. Z. Helm, USA, 2007, 94 min. (17.00 h.)

Kino Mladosť
Hviezdoslavovo nám. 17, Bratislava, tel.: 02/5443 5049

15. Febiofest 2008
1.4. – Tango Notturno, r. F. Kirchhoff, Nem., 1937, 85 min. (16.00 h.)
1.4. – Horská mačka, r. E. Lubitsch, Nem., 1921, 70 min. (18.15 h.)
1.4. – Skafander a motýľ, r. J. Schnabel, Franc., 2007, 112 min. (19.30 h.)
1.4. – Milá Ema, drahá Betka, r. I. Szabó, Maď., 1992, 78 min. (21.30 h.)
2.4. – ...a bude hůř, r. P. Nikolaev, ČR, 2007, 84 min. (16.00 h.)
2.4. – Milá Ema, drahá Betka, r. I. Szabó, Maď., 1992, 78 min. (18.00 h.)
2.4. – Madame Dubarry, r. E. Lubitsch, Nem., 1919, 75 min. (20.00 h.)
2.4. – Vitus, r. F. M. Murer, Švajč., 2006, 100 min. (21.30 h.)
3.4. – Beštia, r. A. Hertz, Poľ., 1917, 50 min. + Žltý pas, r. V. Janson, E. Illés, Nem., 1918, 50 min. (16.00 h.)
3.4. – Ztracená dovolená, r. L. Králová, ČR, 2007, 84 min. (18.00 h.)
3.4. – Sláva, r. A. Parker, USA, 1980, 128 min. (20.00 h.)
4.4. – Mazurka, r. W. Forst, Nem., 1935, 92 min. (16.00 h.)
4.4. – Hanussen, r. I. Szabó, Maď./NSR/Rak., 1988, 140 min. (17.45 h.)
4.4. – Najlepší športovec storočia, r. M. Alexander, Hol./SRN/Švéd., 2006, 97 min. (20.15 h.)
4.4. – Kurz negatívneho myslenia, r. B. Breien, Nór., 2006, 79 min. (22.00 h.)
5.4. – Ulica stratených duší, r. P. Czinner, VB, 1929, 93 min. (16.00 h.)
5.4. – 4 mesiace, 3 týždne a 2 dni, r. C. Mungiu, Rum., 2007, 113 min. (20.45 h.)
6.4. – Hotel Imperial, r. E. Lubitsch, USA, 1927, 78 min. (16.00 h.)
6.4. – Posledná maringotka, r. P. Beňovský, SR, 2008, 64 min. + Sklenené obrazy Palo Macho, r. L. Dohnal, SR, 2008, 26 min. (18.00 h.)
6.4. – Korytnačky môžu lietať, r. B. Ghobadi, Irán/Irak, 2004, 95 min. (20.45 h.)

7.-9.4. – Once, r. J. Carney, Ír./USA, 2007, 87 min. (16.30, 18.15 a 20.00 h.)
10.-13.4. – Saturno contro, r. F. Ozpetek, Tal./Franc./Tur., 2007, 113 min. (18.00 h.)
10.-16.4. – Jahodové víno, r. D. Jabłoński, Poľ./SR, 2007, 109 min. (10.-13.4. o 16.00 a 20.00 h., 14.-16.3. o 18.00 a 20.00 h.)
17.-19.4. – Angel, r. F. Ozon, VB/Belg./Franc., 2007, 119 min. (17.4. o 17.30 a 20.00 h., 18.4. o 18.00 h., 19.4. o 15.45 h.)
18.-22.4. – Uhol pohľadu, r. P. Travis, USA, 2008, 90 min. (20.00 h., 19.4. o 18.15 h., 21.4. o 18.00 h.)
21.4. – Svadobný režisér, r. R. Bellocchio, Tal./Franc., 2006, 100 min. (20.15 h.)
19.-20.4. – Pokánie, r. J. Wright, VB, 2007, 123 min. (19.4. o 20.00 h., 20.4. o 15.00 a 17.30 h.)
22.-24.4. – Slepé lásky, r. J. Lehotský, SR, 2008, 77 min., Štyri, r. I. Šebestová, SR, 2007, 16 min. (22.4. o 16.30 a 18.15 h., 23.4. o 18.15 a 20.00 h., 24.4. o 16.15 h.)
24.4. – Kto je tu riaditeľ?, r. L. von Trier, Dán./Švéd./Franc./Tal./Nór./Isl./Fín./SRN, 2006, 99 min. (18.00 a 20.00 h.)

25.-27.4. Prehliadka severského filmu Smiech na severe

28.4. – Hodiny lietania, r. F. Archibughi, Tal., 2006, 106 min. (20.15 h.)
28.-30.4. – Medvídek, r. J. Hřebejk, ČR, 2007, 98 min. (18.00 h., 29.-30.4. aj o 20.00 h.)

Kino Múzeum
Nádvorie Starej radnice, Bratislava, tel.: 02/5443 5815, predstavenia o 19.30 h. – pokiaľ nie je uvedené inak

nepremieta sa

Kino Tatra
Nám. 1. mája 7, Bratislava, tel.: 02/5927 2151

15. Febiofest 2008
1.-2.4. – Slepé lásky, r. J. Lehotský, SR, 2008, 77 min. + Štyri, r. I. Šebestová, SR, 2007, 16 min. (1.4. o 18.30 a 20.30 h., 2.4. o 20.45 h.)
3.4. – Muzika, r. J. Nvota, SR/SRN, 2007, 94 min. (20.30 h.)
4.4. – 4 mesiace, 3 týždne a 2 dni, r. C. Mungiu, Rum., 2007, 113 min. (20.30 h.)
5.4. – Kurz negatívneho myslenia, r. B. Breien, Nór., 2006, 79 min. (18.30 h.)
6.4. – Kinoautomat: Člověk a jeho dům, r. R. Činčera, J. Roháč, V. Svitáček, P, Juráček, ČSSR, 1966, 90 min. (18.00 h.)

7.-8.4. – Kurz negatívneho myslenia, r. B. Breien, Nór., 2006, 79 min. (18.30 a 20.30 h.)
9.4. – Diablova dielňa, r. S. Ruzowitzky, SRN/Rak., 2006, 98 min. (18.30 h.)
9.4. – Premiéra_FM (20.30 h.)

10. medzinárodný festival frankofónneho filmu FIFFBA 2008
10.-15.4. – Festival frankofónnych filmov
16.-20.4. – Festival francúzskych filmov

7x7 – filmová prehliadka európskych filmov
21.4. – Čas, ktorý zostáva, r. F. Ozon, Fran., 2005, 85 min. (18.30 h.)
21.4. – Čierna kniha, r. P. Verhoeven, Hol./SRN/VB/Belg., 2006, 145 min. (20.30 h.)
22.4. – Obsluhoval jsem anglického krále, r. J. Menzel, ČR/SR, 2006, 120 min. (18.00 h.)
22.4. – Tajomstvo slov, r. I. Coixet, Špan., 2005, 120 min. (20.30 h.)
23.4. – Asterix a Vikingovia, r. S. Fjeldmark, J. Moller, Fran./Dán., 2006, 78 min. (18.30 h.)
23.4. – Irina Palm, r. S. Garbarski, Belg./SRN/Lux./VB/Franc., 2006, 103 min. (20.30 h.)

24.-30.4. – Paríž, r. C. Klapisch, Franc, 2008, 130 min. (18.00 h.)
26.-27.4. – Láska v čase cholery, r. M. Newell, USA, 2007, 137 min. (15.30 h.)

Kino Fontána Piešťany
MKS, Beethovenova 1812/1, Piešťany, tel.: 033/7729971

3.-4.4. – Hrdinovia a zbabelci, r. R. Redford, USA, 2007, 92 min. (20.00 h.)
3.-6.4. – Winx Club: Výprava do strateného kráľovstva, r. I. Straffi, Tal., 2007, 85 min. (17.30 h., 6.4. aj o 16.00 h.)
5.-6.4. – Hory majú oči 2, r. M. Weisz, USA, 2007, 89 min. (20.00 h.)
10.-13.4. – 10 000 pred Kristom, r. R. Emmerich, USA/Nový Zéland, 2007, 109 min.
17.-20.4. – Let`s Dance 2: Street Dance, r. J. Chu, USA, 2008, 100 min.
26.-27.4. – Noc patrí nám, r. J. Gray, USA, 2007, 117 min.
30.4. – Nočný filmový maratón: Václav, r. J. Vejdělek, ČR, 2007, 97 min. (20.00 h.)
Táto krajina nie je pre starých, r. E. a J. Coen, USA, 2007, 122 min. (21.45 h.)
Across the Universe, r. J. Taymor, USA, 2007, 131 min. (00.15 h.)

Detské predstavenie
13.4. – Simpsonovci vo filme, r. D. Silverman, USA, 2007, 85 min.(16.00 h.)
26.-27.4. – Ríša hračiek, r. Z. Helm, USA, 2007, 94 min. (16.00 h.)

Kino Hviezda Trnava
Paulínska 1, Trnava, tel.: 033/55 11 042

2.-3.4. – SAW IV, r. D. L. Bousman, USA, 2007, 95 min.
4.-7.4. – Gympl, r. T. Vorel, ČR, 2007, 105 min.
9.-10.4. – Pokánie, r. J. Wright, VB, 2007, 123 min. (17.30 a 19.45 h.)
11.-14.4. – Začarovaní, r. K. Lima, USA, 2007, 108 min.
16.-17.4. – Medvídek, r. J. Hřebejk, ČR, 2007, 98 min.
18.4. – Uhol pohľadu, r. P. Travis, USA, 2008, 90 min.
20.-21.4. – Uhol pohľadu, r. P. Travis, USA, 2008, 90 min. (17.30 a 19.30 h., 20.4. len o 19.30 h.)
23.-24.4. – Tajnosti, r. A. Nellis, ČR/SR, 2007, 97 min.
25.-27.4. – 3:10 vlak do Yumy, r. J. Mangold, USA, 2007, 117 min.
28.4. – Jan Saudek, r. A. Zika, ČR/USA, 2007, 95 min.
30.4. – Once, r. J. Carney, Ír./USA, 2007, 87 min.

Detské predstavenia
5.-6.4. – Alvin a Chipmunkovia, r. T. Hill, USA, 2007, 90 min. (15.30 h., 6.4. aj o 13.30 h.)
12.-13.4. – Pán Včielka, r. S. Hickner, S. J. Smith, USA, 2007, 86 min. (15.30 h., 13.4. aj o 13.30 h.)
20.4. – Zlatý kompas, r. Ch. Weitz, USA/VB, 2007, 113 min. (13.30, 15.30 a 17.30 h.)
24.-28.4. – Winx Club: Výprava do strateného kráľovstva, r. I. Straffi, Tal., 2007, 85 min.
(24.-26.4. o 15.30 h., 27.4. o 13.30 a 15.30 h., 28.4. o 16.00 h.)

Kino Junior Levice
MsKS, Sládkovičova 2, 934 01 Levice, tel.: 036/6225835, kulturalv@stonline.sk

program nedodali do uzávierky Film.sk

Kino Strojár Martin
Námestie S. H. Vajanského 2, Martin, tel.: 043/4224994

2.4. – Spider-Man 3, r. S. Raimi, USA, 2007, 156 min. (15.30 h.)
3.-9.4. – Jumper, r. D. Liman, USA, 2008, 88 min. (17.30 a 20.00 h., 9.4. len o 20.00 h.)
9.4. – Asterix a olympijské hry, r. F. Forestier, T. Langmann, Špan./SRN/Franc., 2007, 120 min. (15.30 h.)
10.-14.4. – Winx Club: Výprava do strateného kráľovstva, r. I. Straffi, Tal., 2007, 85 min. (15.30 h.)
10.-14.4. – P.S. Milujem ťa, r. R. LaGravanese, USA, 2007, 126 min. (17.30 a 20.00 h.)
15.4. – Šarlotina pavučinka, r. G. Winick, USA, 2006, 97 min. (15.30 h.)
15.4. – Láska v čase cholery, r. M. Newell, USA, 2007, 137 min. (20.00 h.)

15. Febiofest 2008
17.4. – Martin Slivka – muž, ktorý sadil stromy, r. M. Šulík, SR, 2007, 95 min. (17.30 h.)
17.4. – Control, r. A. Corbijn, VB, 2007, 121 min. (17.30 h.)
19.4. – Ztracená dovolená, r. L. Králová, ČR, 2007, 84 min. (17.30 h.)
19.4. – ...a bude hůř, r. P. Nikolaev, ČR, 2007, 84 min. (20.00 h.)
20.4. – Ty, ktorý žiješ, r. R. Andersson, Švéd./Dán./Franc./SRN, 2006, 93 min. (17.30 h.)
20.4. – Slepé lásky, r. J. Lehotský, SR, 2008, 77 min. + Štyri, r. I. Šebestová, SR, 2007, 16 min. (20.00 h.)
21.4. – Movie, r. I. Trajkov, ČR, 2007, 84 min. (17.30 h.)
21.4. – Interview, r. S. Buscemi, USA, 2007, 83 min. (20.00 h.)
22.4. – Pusinky, r. K. Babinská, ČR, 2007, 99 min. (17.30 h.)
22.4. – Posledná maringotka, r. P. Beňovský, SR, 2008, 64 min. (20.00 h.)
23.4. – Vitus, r. F. M. Murer, Švajč., 2006, 100 min. (17.30 h.)
23.4. – Občan Havel, r. P. Koutecký, M. Janek, ČR, 2007, 119 min. (20.00 h.)

23.4. – Fantastická štvorka a Silver Surfer, r. T. Story, USA, 2007, 92 min. (15.30 h.)
24.-26.4. – Kronika rodu Spiderwickov, r. M. Waters, USA, 2008, 97 min. (16.00 h.)
24.-26.4. – Uhol pohľadu, r. P. Travis, USA, 2008, 90 min. (20.00 h.)
28.-29.4. – Kronika rodu Spiderwickov, r. M. Waters, USA, 2008, 97 min. (16.00 h.)
30.4. – Let’s Dance 2: Street Dance, r. J. Chu, USA, 2008, 100 min. (15.30 h.)

Festival súčasného frankofónneho a európskeho filmu
25.4. – Transylvania, r. T. Gatlif, Fran., 2006, 103 min. (17.30 h.)
26.4. – Žena môjho muža, r. A. Fontaine, Fran./Špan., 2003, 105 min. (17.30 h.)
28.4. – Edith Piaf, r. O. Dahan, Fran./VB/ČR, 2007, 140 min. (17.00 h.)
29.4. – Náuka o snoch, r. M. Gondry, Fran./Tal., 2006, 105 min. (17.30 h.)
30.4. – Kurz negatívneho myslenia, r. B. Breien, Nór., 2006, 79 min. (17.30 h.)

Kino Záhoran Malacky
Mestské centrum kultúry, Záhorácka 1919, Malacky, tel.: 0915/037 905 predstavenia o 19.00 h. – pokiaľ nie je uvedené inak

3.-4.4. – Once, r. J. Carney, Ír./USA, 2007, 87 min.
5.-6.4. – Poslední plavky, r. M. Krajňák, ČR, 2007, 92 min. (5.4. o 16.00 h.)
10.-11.4. – Láska v čase cholery, r. M. Newell, USA, 2007, 137 min.
12.-13.4. – Jumper, r. D. Liman, USA, 2008, 88 min. (12.4. o 16.00 h.)
17.-18.4. – O život, r. M. Šteindler, ČR, 2008, 90 min.
19.-20.4. – Honba za pokladom: Kniha tajomstiev, r. J. Turteltaub, USA, 2007, 115 min.
24.-25.4. – Táto krajina nie je pre starých, r. E. a J. Coen, USA, 2007, 122 min.
26.-27.4. – Winx Club: Výprava do strateného kráľovstva, r. I. Straffi, Tal., 2007, 85 min. (16.00 h.)
26.-27.4. – Svatba na bitevním poli, r. D. Klein, ČR, 2008, 100 min.
28.4. – Ratatouille – Dobrú chuť!, r. B. Bird, USA, 2007, 110 min. (14.00 h.)

MULTIPLEXY

Istropolis Cinema Center
Vajnorská cesta, Bratislava, tel.: 02/49102222, www.istropoliscinemacenter.sk

nepremieta sa

Palace Cinemas - Aupark
Einsteinova ul., Bratislava, tel.: 02/6820 22222, www.palacecinemas.sk

3.4. – Svatba na bitevním poli, r. D. Klein, ČR, 2008, 100 min.
3.4. – Rambo: Do pekla a späť, r. S. Stallone, USA/SRN, 2008, 93 min.
3.4. – Let’s Dance 2: Street Dance, r. J. Chu, USA, 2008, 100 min.
3.4. – Chyťte doktora, r. M. E. Woolf, ČR, 2007, 95 min.
10.4. – Jahodové víno, r. D. Jabłoński, Poľ./SR, 2007, 109 min.
10.4. – 27 šiat, r. A. Fletcher, USA, 2008, 109 min.
10.4. – Horton, r. J. Hayward, S. Martino, USA, 2008, 85 min.
17.4. – Na vlastní nebezpečí, r. F. Renč, ČR/Rum., 2008, 92 min.
17.4. – Muzika, r. J. Nvota, SR/SRN, 2007, 94 min.
17.4. – Mačacie zlato, r. A. Tennant, USA, 2008, 112 min.
17.4. – Oko, r. D. Moreau, X. Palud, USA, 2008, 97 min.
17.4. – Majster šarkanov, r. M. Forster, USA/Čína, 2007, 127 min.
17.4. – Michael Clayton, r. T. Gilroy, USA, 2007, 119 min.
24.4. – Než diabol zistí, že si mŕtvy, r. S. Lumet, USA, 2007, 117 min.
24.4. – Clona, r. M. Ochiai, USA, 2008, 84 min.