Január 2004
Film.sk No.1/2004

FILMOVÉ KLUBY

Filmový klub ic.sk

Kinosála Filmotéka – študijné kino SFÚ
predstavenia o 18.00 h.


2.-6.1. – Lesní chodci, r. I. Vojnár, ČR/SR/Fran., 2003, 95 min.
7.-13.1. – Mňága – Happy End, r. P. Zelenka, ČR, 1996, 62 min.
14.-20.1. – Neverné hry, r. M. Pavlátová, ČR/SR, 2003, 100 min.
21.-25.1. – Divoké včely, r. B. Sláma, ČR, 2001, 92 min.
26.-31.1. – Rok diabla, r. P. Zelenka, ČR, 2002, 88 min.

predstavenia o 20.00 h.
2.-5.1. – Muž bez minulosti, r. A. Kaurismäki, Fín./SRN/Fran, 2002, 90 min.
6.-9.1. – Blažené bytosti, r. J.-M. Barr, P. Arnold, Fran., 2001, 95 min.
10.-14.1. – Diktátor, r. Ch. Chaplin, USA, 1940, 124 min.
15.-18.1. – Búrlivá svadba, r. M. Nair, USA/India/Tal./SRN/Fran., 2001, 114 min.
19.-22.1. – Amarcord, r. F. Fellini, Tal./Fran., 1973, 123 min.
23.-27.1. – Pornografický vzťah, r. F. Fonteyne, Belg./Fran./Lux./Švaj., 1999, 82 min.
28.-31.1. – Aberdeen, r. H. P. Moland, Nórsko/VB, 2000, 106 min.

Detský filmový klub Filmáčik
predstavenia o 15.30 h.– pokiaľ nie je uvedené inak
3.-4.1. – Jazerná kráľovná
5.1. – Čert vie prečo, r. R. Vávra, ČR/SR, 2003, 100 min.
6.1. – Palculienka, r. D. Bluth, G. Goldman, Írsko/USA, 1993, 100 min.
10.-11.1. – Bláznivá škôlka, r. S. Carr, USA, 2003, 92 min.
17.-18.1. – Doba ľadová, r. C. Saldanha, USA, 2002, 83 min.
24.-25.1. – Čert vie prečo, r. R. Vávra, ČR/SR, 2003, 100 min.

2.-4.1. – Život Davida Galea, r. A. Parker, USA, 2003, 125 min. (17.30 h.)
2.-6. – Naqoyqatsi, r. G. Reggio, USA, 2002, 90 min. (17.45 h.)
2.-7.1. – Láskou buchnutá, r. C. Kilner, USA, 2003, 105 min. (18.15 h.)
2.-6.1. – Nebo nad Berlínom, r. W. Wenders, Nem./Fran., 1987, 116 min. (19.45 h.)
2.-7.1. – Idioti, r. L. von Trier, Dán./Fran./Tal./Hol./SRN/Švéd., 1998, 115 min. (20.15 h.)
2.-7.1. – Chtíč, r. J.-C. Brisseau, Fran., 2002, 115 min. (20.30 h., 7.1. aj o 11.00 h.)
5.-7.1. – Kruh, r. G. Verbinski, USA/Jap., 2002, 115 min. (17.30 h.)
7.-11.1. – Kameňák, r. Z. Troška, ČR, 2003, 100 min. (17.30 h., 7.1. o 17.45 h.)
7.-14.1. – Taliansky klubový film: Zväčšenina, r. M. Antonioni, Tal. (20.30 h., 7.1. o 19.45 h.)
8.-14.1. – Mullholand Drive, r. D. Lynch, USA/Fran., 2001, 147 min. (17.45 h.)
8.-14.1. – Samuraj, r. T. Kitano, USA/Jap., 2003, 105 min. (18.15 h.)
8.-14.1. – Rýchly bežec, r. Z. Kunuk, Kan., 2001, 172 min. (19.45 h.)
8.-21.1. – Sokoli, r. F. Th. Fridriksson, Island/SRN/VB, Nór., 2002, 97 min. (20.15 h., 15.-21.1. o 18.15 h., 21.1. aj o 11.00 h.)
12.-14.1. – Oko, r. O. P. chun, VB/Hon./Sing./Thaj., 2002, 99 min. (17.30 h., 14.1. aj o 11.00 h.)
15.-21.1. – Všetko o mojej matke, r. P. Almodóvar, Špan./Fran., 1999, 102 min. (17.45 h.)
15.1. – Taliansky klubový film: Najkrajší deň v mojom živote (18.30 h.)
15.-21.1. – Pianista, r. R. Polanski, VB/Fran., 2002, 149 min. (19.45 h.)
15.-21.1. – Hrdina, r. Zh. Yimou, Čína/Hong., 2002, 94 min. (20.15 h.)
15.-21.1. – Hodiny, r. S. Daldry, USA, 2002, 114 min. (20.30 h.)
16.-21.1. – Dážď , r. Ch. Jeffs, N. Zéland/USA, 2001, 92 min. (18.30 h.)
22.-28.1. – Adaptácia, r. S. Jonze, USA, 2002, 115 min. (17.45 h.)
22.1. – Taliansky klubový film: Radiofreccia (18.30 h.)
22.-28.1. – Ďalších desať minút, VB/Nem., 2002, 92 min. (18.45 h.)
22.-28.1. – Frida, r. J. Taymor, USA, 2002, 123 min. (19.45 h.)
22.-28.1. – Pupendo, r. J. Hřebejk, ČR, 2003, 120 min. (20.15 h.)
22.-28.1. – Polnočná míľa, r. B. Silberling, USA, 2002, 112 min. (20.30 h.)
23.-28.1. – Smradi, r. Z. Tyc, ČR, 2002, 94 min. (18.30 h.)
29.1. – Taliansky klubový film: Zblúdenci (18.15 h.)
29.-31.1. – Láska na grile, r. A. Dresen, SRN, 2002, 111 min. (17.45 h.)
29.-31.1. – Quo Vadis, r. J. Kawalerowicz, Poľ., 2001, 140 min. (19.45 h.)
29.-31.1. – Čierna mačka, biely kocúr, r. E. Kusturica, Nem./Fran./Srb., 120 min. (20.15 h.)
29.-31.1. – Jedna ruka netleská, r. D. Ondříček, ČR, 2003, 103 min. (20.30 h.)
29.-31.1. – Ďaleko do neba, r. T. Haynes, USA/Fran., 2002, 107 min. (18.30 h.)
30.-31.1. – Taliansky klubový film: Amarcord, Tal./Fran., 1973, 123 min. (18.15 h.)

Filmový klub Nostalgia

7.1. – Sny Akiru Kurosawu, r. A. Kurosawa, USA/Jap., 1990, 119 min. (18.30 h.)
7.1. – Naqoyqatsi, r. G. Reggio, USA, 2002, 90 min. (20.45 h.)
9.1. – Ďaleko do neba, r. T. Haynes, USA/Fran., 2002, 108 min. (18.30 h.)
9.1. – Nebo nad Berlínom, r. W. Wenders, Nem./Fran., 1987, 116 min. (20.45 h.)
12.1. – Profil: Krysztof Kieslowski
12.1. – Krátky film o zabíjaní, r. K. Kieslowski, Poľ., 1987, 81 min. (18.30 h.)
12.1. – Tri farby: Modrá, r. K. Kieslowski, Fran., 1992, 98 min. (20.45 h.)
14.1. – O 28 dní, r. D. Boyle, VB, 2002, 114 min. (18.30 h.)
14.1. – Road to Perditions, r. S. Mendes, USA, 2002, 115 min. (20.45 h.)
16.1. – Sezónny cyklus: „Československá nová vlna“ 60-tych rokov
16.1. – Zbehovia a pútnici, r. J. Jakubisko, SR, 1968, 101 min. (18.30 h.)
16.1. – Případ pro začínajíciho kata, r. P. Juráček, ČR, 1969, 104 min. (20.45 h.)
19.1. – Profil: Krzysztof Kieslowski
19.1. – Krátky film o láske, r. K. Kieslowski, Poľ., 1988, 83 min. (18.30 h.)
19.1. – Tri farby: Biela, r. K. Kieslowski, Fran./Poľ., 1993, 92 min. (20.45 h.)
21.1. – Posledné tango v Paríži, r. B. Bertolucci, Tal./Fran., 1972, 129 min. (18.30 h.)
21.1. – Láska prekliata, r. J. Maybury, VB/Fran./Jap., 1998, 91 min. (20.45 h.)
23.1. – Frida, r. J. Taymor, USA, 2002, 123 min. (18.30 a 20.45 h.).
26.1. – Nebo, r. T. Tykwer, Nem./Fran., 2001, 97 min. (18.30 h.)
26.1. – Profil: Krzysztof Kieslowski
26.1. – Tri farby: Červená, r. K. Kieslowski, Fran./Poľ./Švajč., 1994, 95 min. (20.45 h.)
28.1. – Hulk, r. A. Lee, USA, 2003, 134 min. (18.30 h.)
28.1. – List do Ameriky, r. I. Trifonova, Bulh./Hol., 2001, 89 min. (20.45 h.)
30.1. – Tematický večer: Fridrik Thór Fridriksson
30.1. – Sokoli, r. F. Th. Fridriksson, Island/Nem., 2002, 97 min. (18.30 h.)
30.1. – Anjeli univerza, r. F. Th. Fridriksson, Island/Nór., 1999, 95 min. (20.45 h.

Filmový klub Mladosť

6.1. – Hodiny, r. S. Daldry, USA, 2002, 114 min. (17.30 h.)
12.-14.1. – Sladký život, r. F. Fellini, Tal./Fran, 1960, 169 min. (15.45 a 19.00 h.)
20.1. – Chicago, r. R. Marshall, USA, 2003, 113 min. (17.30 h.)
27.1. – Vlak života, r. R. Mihaileanu, Fran./Belg./Rum./Holand., 1998, 103 min. (17.30 h.)

Filmový klub Múzeum

5.-6.1. – Pupendo, r. J. Hřebejk, ČR, 2003, 120 min.
7.-9.1. – Nebo nad Berlínom, r. W. Wenders, SRN/Fran., 1987, 116 min.
10.-11.1. – Monty Python: Život Biana, r. T. Jones, VB, 1979, 93 min.
12.-14.1. – Mesto bohov, r. F. Meirelles, Braz./Fran., 2002,130 min.
15.1. – Andrej Rubľov, r. A. Tarkovskij, ZSSR, 1966, 178 min.
16.-18.1. – Pianista, r. R. Polanski, VB./Fran., 2002, 149 min.
19.-20.1. – Všetko, čo ste chceli vedieť o sexe…, r. W. Allen. USA, 1972, 87 min.
22.1. – Cesta, r. F. Fellini, Tal., 1954, 105 min.
23.-25.1. – Hodiny, r. S. Daldry, USA, 2002, 114 min.

Filmový klub Lúky

29.-30.1. – S milenkou mojej matky, r. B. Kormákur, Island/Dán./Fran./Nórs., 2000, 89 min.
13.1. – Farba granátového jablka, r. S. Paradžanov, Rusko, 1969, 70 min.
20.1. – Tiene zabudnutých predkov, r. S. Paradžanov, Rusko, 1964, 93 min.
27.1. – Niko Pirosmani, r. G. Sengelaja, Rusko, 1969, 82 min.

Filmový klub Za zrkadlom

Štvrtky so španielskym filmom
8.1. – Dievča tvojich snov, r. F. Trueba, Špan., 1998, 121 min. (18.01 h.)
22.1. – Všetko o mojej matke, r. P. Almodóvar, Špan./Fran., 1999, 102 min. (18.01 h.)
29.1. – Hovor s ňou, r. P. Almodóvar, Špan., 2002, 112 min. (18.01 h.)

Filmový klub Igric

8.1. – Boží zásah, r. E. Suleiman., Fran./Nem./Mar./USA, 2002, 94 min. (19.00 h.)
22.1. – Blažené bytosti, r. J.-M. Barr, Fran., 2003, 95 min. (19.00 h.)

Filmový klub Nitra

12.1. – V koži Johna Malkovicha, r. S. Jonze, USA, 1999, 113 min. (18.00 h.)
12.1. – Piano, r. J. Campion, Austr./N. Zéland/Fran., 1993, 121 min. (20.00 h.)
19.1. – Truman Show, r. P. Weir, USA, 1998, 103 min. (18.00 h.)
19.1. – Pianista, r. R. Polanski, VB./Fran., 2002, 149 min. (20.00 h.)
26.1. – Záhada Blair Witch, r. D. Myrick, E. Sánchez, USA, 1999, 87 min. (18.00 h.)
26.1. – Pianistka, r. M. Haneke, Rak./Fran., 2001, 128 min. (20.00 h.)

Klub filmového diváka Prešov

6.1. – Lea, r. I. Fíla, ČR/Nem., 1996
13.1. – Taliančina pre začiatočníkov, r. L. Scherfig, Dán., 2000, 118 min.
20.1. – Psie dni, r. U. Seidl, Rak./Nem., 2001, 121 min.
27.1. – Bowling for Columbine, r. M. Moore, USA, 120 min.

PREMIÉROVÉ KINÁ

Kino Tatra

2.-14.1. – Jedna ruka netleská, r. D. Ondříček, ČR, 2003, 103 min. (16.30, 18.30 a 20.30 h., 14.1. iba o 16.30 a 18.30 h.)
14.1. – Pán prsteňov: Dve veže, r. P. Jackson, N. Zéland/USA, 2002, 179 min. (20.30 h.)
14.1. – Pán prsteňov: Návrat kráľa, r. P. Jackson, USA/N. Zéland/VB, 2003, 200 min. (24.00 h.)
15.-28.1. – Pán prsteňov: Návrat kráľa, r. P. Jackson, USA/N. Zéland/VB, 2003, 200 min. (16.30 h.)
29.-31.1. – Samotári, r. D. Ondříček, ČR, 2000, 103 min. (16.30, 18.30 a 20.30 h.)Klub dokumentu

Klub dokumentu
Filmy z ateliérov VŠMU (20.30 h.)
28.1. – Aktuálna dokumentárna tvorba VŠMU
28.1. – 1:35, r. M. Balog, 2003, 10 min.
28.1. – Kulturfabrik, r. M. Balog, 2002, 17 min.
28.1. – Výmet, r. Z. Piussi, 2003, 22 min.
28.1. – Pokec, r. M. Keder, 2001
28.1. – Aspoň že tak, r. I. Grofová, V. Bačíková, 2002

Kino Hviezda

1.-14.1. – Samuraj, r. T. Kitano, USA/Jap., 2003, 115 min. (18.00 a 20.15 h., 2.-11.1. aj o 15.45 h.)
15.1. – Strach a hnus v Las Vegas, r. T. Gilliam, USA, 1998, 119 min. (18.00 a 20.15 h.)
16.1. – Posledné tango v Paríži, r. B. Bertolucci, Fran./Tal., 1973, 129 min. (18.00 a 20.15 h.)
17.-18.1. – Hodiny, r. S. Daldry, USA, 2002, 114 min. (15.45, 18.00 a 20.15 h.)
19.1. – Monty Python a Svätý Grál, T. Gilliam a T. Jones, VB, 1974, 90 min. (18.00 a 20.15 h.)
20.1. – Čierna mačka, biely kocúr, r. E. Kusturica, Nem./Fran./Srb., 120 min. (18.00 a 20.15 h.)
21.1. – Monty Python – Zmysel života, T. Gilliam a T. Jones, VB, 1983, 103 min. (18.00 a 20.15 h.)
22.1. – Modrý zamat, r. D. Lynch, USA, 1986, 115 min. (18.00 a 20.15 h.)
23.-25.1. – Vtedy v Mexiku, r. R. Rodriguez, USA, 2003, 101 min. (15.45, 18.00 a 20.15 h.)
25.1. – Pupendo, r. J. Hřebejk, ČR, 2003, 120 min. (18.00 a 20.15 h.)
26.1. – Vlak života, r. R. Mihaileanu, Fran./Belg./Rum./Holand., 1998, 103 min. (18.00 a 20.15 h.)
27.-28.1. – Jednotka rýchleho nasadenia, r. C. Johnson, USA, 2003, 117 min. (18.00 a 20.15 h.)
29.-31.1. – Pán prsteňov: Návrat kráľa, r. P. Jackson, USA/N. Zéland/VB, 2003, 200 min.

Kino Istropolis

2.-7.1. – Hľadá sa Nemo, r. A. Stanton, L. Unkrich, USA, 2003, 101 min. (17.00 h.)
2.1. – Shrek, r. A. Adamson, V. Jenson, USA, 2001, 90 min. (15.00 h.)
3.-4.1. – Doba ľadová, r. C. Saldanha, C. Wedge, USA, 2002, 83 min. (15.00 h.)
5.1. – Jazerná kráľovná (15.00 h.)
6.1. – Mačky a psy, r. L. Guterman, USA, 2001, 85 min. (15.00 h.)
2.-7.1. – Matrix Revolutions, r. A. a L. Wachowski, USA, 2003,129 min. (19.00 h.)
2.-7.1. – Samuraj, r. T. Kitano, USA/Jap., 2003, 105 min. (17.30 a 20.00 h.)
8.-14.1. – Pupendo, r. J. Hřebejk, ČR, 2003, 120 min. (18.00 h.)
8.-14.1. – Vtedy v Mexiku, r. R. Rodriguez, USA, 2003, 101 min. (20.30 h.)

Maratón s „Prsteňom“
8.-11.1. – Pán prsteňov: Spoločenstvo prsteňa, r. P. Jackson, N. Zéland/USA, 2001, 178 min. (17.00 h.)
8.-14.1. – Pán prsteňov: Dve veže, r. P. Jackson, N. Zéland/USA, 2002, 179 min. (20.15 h., 12.-14.1. o 17.00 h.)
15.-31.1. – Pán prsteňov: Návrat kráľa, r. P. Jackson, USA/N. Zéland/VB, 2003, 200 min. (15.45 a 19.30 h.)

12.-14.1. – Láska nebeská, r. R. Curtis, VB, 2003, 129 min. (20.15 h.)
15.-21.1. – Letuška 1. triedy, r. B. Barreto, USA, 2003, 87 min. (18.00 h.)
15.-21.1. – Femme Fatale, r. B. de Palma, USA/Fran., 2002, 110 min. (20.30 h.)
22.-31.1. – Novo, r. J.-P. Limosin, Fran./Špan./Švaj., 2002, 98 min. (17.30 a 20.00 h.)
29.-31.1. – Úsmev Mony Lízy, r. M. Newell, USA, 2003, 115 min. (18.00 a 20.30 h.)

Art Kino Istropolis
2.-6.1. – Zostane to medzi nami, r. M. Šindelka, SR/ČR, 2003, 92 min. (18.15 a 20.15 h.)
7.1. – Buena Vista Social Club, r. W. Wenders, SRN, 1998, 105 min. (18.00 a 20.15 h.)
8.-14.1. – Hodiny, r. S. Daldry, USA, 2002, 114 min. (17.30 a 20.00 h.)
15.-21.1. – Frida, r. J. Taymor, USA, 2003, 119 min. (17.30 a 15.1. aj o 20.00 h.)
16.-21.1. – Chtíč, r. J.-C. Brisseau, Fran., 2002, 115 min. (20.00 h.)
22.-28.1. – Sokoli, r. F. Th. Fridriksson, Island/SRN/VB, Nór., 2002, 97 min. (18.15 a 20.15 h.)
29.-31.1. – Novo, r. J.-P. Limosin, Fran./Špan./Švaj., 2002, 98 min. (17.30 a 20.00 h.)

Kino Mladosť

2.-7.1. – Hodiny, r. S. Daldry, USA, 2002, 114 min. (15.15, 17.30 a 20.00 h.)
8.1. – Tri farby: Modrá, r. K. Kieslowski, Fran., 1992, 98 min. (15.30, 17.30 a 20.00 h.)
9.1. – Tri farby: Červená, r. K. Kieslowski, Fran./Poľ./Švajč., 1994, 95 min. (15.30, 17.30 a 20.00 h.)
10.-11.1. – Pupendo, r. J. Hřebejk, ČR, 2003, 120 min. (15.15, 17.30 20.00 h.)
12.-14.1. – Sladký život, r. F. Fellini, Tal./Fran, 1960, 169 min. (15.45 a 19.00 h.)
15.-31.1. – Jedna ruka netleská, r. D. Ondříček, ČR, 2003, 103 min. (15.15, 17.30 a 20.00 h., 21. a 27.1. o 15.15 a 20.00 h.)

Kino Istota

2.-6.1. – Bláznivá škôlka, r. S. Carr, USA, 2003, 92 min. (15.00 h., 4.1. aj o 10.00 h.)
2.-4.1. – Agenti dementi, r. J. Fesser, Fran./Špan., 2003, 105 min. (17.30 a 20.00 h.)
5.-7.1. – Hodiny, r. S. Daldry, USA, 2003, 114 min. (17.30 a 20.00 h.)
8.-11.1. – Samuraj, r. T. Kitano, Jap., 2003, 115 min. (17.30 a 20.00 h.)
10.1. – Pinocchio, r. R. Benigni, Tal./USA, 2002, 108 min. (15.00 h.)
11.1. – Doba ľadová, r. C. Saldanha, C. Wedge, USA, 2002, 83 min. (10.00 a 15.00 h.)
12.1. – Neverné hry, r. M. Pavlátová, SR/ČR, 2003, 100 min. (17.30 h.)
12.1. – Posledné tango v Paríži, r. B. Bertolucci, Fran./Tal., 1973, 129 min. (20.00 h.)
13.1. – Swing. r. T. Gatlif, Francúzsko, 2002, 90 min. (17.30 h.)
13.1. – Amarcord, r. F. Fellini, Tal./Fran., 1973, 123 min. (20.00 h.)
14.1. – Muž bez minulosti, r. A. Kaurismäki, Fín./Nem./Fran., 2002, 97 min. (17.30 h.)
14.1. – Cesta, r. F. Fellini, Tal., 1954, 105 min. (20.00 h.)
15.1. – Brazil, r. T. Gilliam, VB, 1985, 142 min. (17.30 h.)
15.1. – Pornografický vzťah, r. F. Fonteyne, Bel./Fran./Lux./Švaj., 1999, 80 min. (20.00 h.)
16.-18.1. – Jednotka rýchleho nasadenia, r. C. Johnson, USA, 2003, 117 min. (17.30 a 20.00 h.)
17.-18.1. – Hľadá sa Nemo, r. A. Stanton, L. Unkrich, USA, 2003, 101 min. (15.00 h., 18.1. aj o 10.00 h.)
19.1. – Pupendo, r. J. Hřebejk, ČR, 2003, 120 min. (17.30 a 20.00 h.)
20.1. – Pianista, r. R. Polanski, VB/Fr./Nem./Hol./Poľ., 2002, 149 min. (17.30 a 20.00 h.)
21.1. – Čierna mačka, biely kocúr, r. E. Kusturica, Nem./Fran./Srb., 120 min. (17.30 a 20.00 h.)
22.1. – Frida, r. J. Taymor, USA, 2003, 119 min. (17.30 a 20.00 h.)
25.1. – Mačky a psy, r. L. Guterman, USA, 2001, 85 min. (10.00 a 15.00 h.)
23.-25.1. – Letuška 1. triedy, r. B. Barreto, USA, 2003, 87 min. (17.30 a 20.00 h.)
24.1. – Harry Potter a tajomná komnata, r. Ch. Columbus, USA, 161 min. (14.30 h.)
26.1. – Kameňák, r. Z. Troška, ČR, 2003, 100 min. (17.30 a 20.00 h.)
27.1. – Moja tučná grécka svadba, r. J. Zwick, USA, 2002, 96 min. (17.30 a 20.00 h.)
28.1. – Hľadá sa Nemo, r. A. Stanton, L. Unkrich, USA, 2003, 101 min. (17.30 a 20.00 h.)
29.-31.1. – Pán prsteňov: Návrat kráľa, r. P. Jackson, USA/N. Zéland/VB, 2003, 200 min. (18.30 h., 31.1. aj o 14.30 h.)

Kino Lúky

4.1. – Mesto bohov, r. K. Lund, F. Meirelles, Braz./Fran./USA, 2002, 130 min. (19.00 h.)
11.1. – Plnou parou vzad, r. M. Nathan, USA/Nem., 2003, 93 min. (19.00 h.)
18.1. – Láskou buchnutá, r. C. Kilner, USA, 2003, 105 min. (19.00 h.)
25.1. – Chicago, r. R. Marshall, USA, 2003, 113 min. (19.00 h.)

Detské kino
predstavenia o 15.00 h. – pokiaľ nie je uvedené inak
3.1. – Snehová kráľovná
4.1. – Ružová Barborka
18.1. – Vrabčiak Vilko
27.1. – Snehová kráľovná (14.00 h.)

Artkino Lúky

7.1. – Seabiscuit, r. G. Ross, USA, 2003, 141 min.
14.1. – Prci prci prcičky 3 – Svadba, r. J. Dylan, USA, 2003, 92 min.
21.1. – Hodiny, r. S. Daldry, USA, 2003, 114 min.
28.1. – Letuška 1. triedy, r. B. Barreto, USA, 2003, 87 min.

Artkino Za zrkadlom

4.1. – S milenkou mojej matky, r. B. Kormákur, Island./Dán./Fran./Nór., 2000, 89 min.
5.1. – Taliančina pre začiatočníkov, r. L. Scherfig, Dán., 2000, 113 min.
7.1. – Kill Bill, r. Q. Tarantino, USA, 2003, 110 min.
11.1. – Ďaleko do neba, r. T.Haynes, USA/Fran., 2002, 107 min.
12.1. – Bowling for Columbine, r. M. Moore, USA, 2002, 117 min.
14.1. – Láska nebeská, r. R. Curtis, VB, 2003, 129 min.
18.1. – Mesto bohov, r. F. Meirelles, Braz./Fran./USA/Nem., 2002, 130 min.
19.1. – Cesta do fantázie, r. H. Miyazaki, Jap./USA, 2001, 124 min. (19.00 h.)
21.1. – Hrdina, r. Z. Yimou, Čína, 2002, 120 min.
25.1. – Samuraj, r. T. Kitano, Jap., 2003, 115 min.
26.1. – Hodiny, r. S. Daldry, USA, 2002, 114 min.
28.1. – Pán veľrýb, r. N. Caro, N. Zéland/Nem., 2002, 105 min.

Kino Igric

4.1. – Ďaleko do neba, r. T. Haynes, USA/Fran., 2002, 107 min.
11.1. – Pán veľrýb, r. N. Caro, N. Zéland/Nem., 2002, 105 min. (17.00 h.)
11.1. – Prci prci prcičky 3 – Svadba, r. J. Dylan, USA, 2003, 92 min.
15.1. – Jednotka rýchleho nasadenia, r. C. Johnson, USA, 2003, 117 min.
18.1. – Kill Bill, r. Q. Tarantino, USA, 2003, 100 min.
25.1. – Mesto bohov, r. F. Meirelles, Braz./Fran./USA/Nem., 2002, 130 min.

Kino klub Prešov

2.-7.1. – Dvaja pátrači 3-D: Game over, r. R. Rodriguez, USA, 2003, 84 min. (15.30 a 17.30 h., 7.1. iba o 17.30 h.)
2.-4.1. – Láskou buchnutá, r. C. Kilner, USA, 2003, 105 min. (19.30 h.)
5.-7.1. – Pán prsteňov: Dve veže, r. P. Jackson, N. Zéland/USA, 2002, 179 min. (19.30 h.)
8.-14.1. – Jedna ruka netleská, r. D. Ondříček, ČR, 2003, 103 min. (17.30 a 19.30 h., 13.-14.1. iba o 17.30 h.)
14.1. – Prsteňovský maratón
14.1. – Pán prsteňov: Dve veže, r. P. Jackson, N. Zéland/USA, 2002, 179 min. (20.30 h.)
14.1. – Pán prsteňov: Návrat kráľa, r. P. Jackson, USA/N. Zéland/VB, 2003, 200 min. (24.00 h.)
15.-28.1. – Pán prsteňov: Návrat kráľa, r. P. Jackson, USA/N. Zéland/VB, 2003, 200 min. (16.00 a 19.45 h.. 20. a 27.1. iba o 16.00 h.)
18.1. – Čert vie prečo, r. R. Vávra, ČR/SR, 2003, 100 min. (14.30 h.)
29.-31.1. – Úsmev Mony Lízy, r. M. Newell, USA, 2003, 115 min. (17.15 a 19.30 h.)

Ster Century Cinemas - Polus

Program nájdete na www.stercentury.sk

UCI Palace - Aupark

Program nájdete na www.palacecinemas.sk